... ::: Üretim ::: ...

 

         Firmamız 1995 yılında, Hürriyet Gazetecilik A.Ş. ‘den Revizyon şefi olarak emekli olan İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu Makine Mühendisi Muammer ÖZDEN tarafından İstanbul Ümraniye’de kurulmuştur.

         Firma kurulurken gelen talepler doğrultusunda Muammer Bey’in Ofset baskı, kâğıt, paketleme ve imalat alanındaki bilgi çalışma ve 25 yılı aşkın tecrübesinden sektörün faydalandırılması düşünülmüştür.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar geçen süreçte ofset, ambalaj ve çocuk bezi makineleri sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamız, gelişmeleri yakından takip ederken, makine parkuru ve üretim metotlarındaki en son teknolojileri bünyesinde toplayarak kalite ve bilgiyi en güzel şekilde birleştirmeye çalışmaktadır.
         Revizyon Makina olarak firmamız gerek sektörde yaptığı işlere gerekse kendi bünyesinde yetiştirdiği her daim takdirle karşılanan çalışanları ile her geçen gün büyüyen ve kurumsal bir yapıyı kendine hedef seçen bir firmadır. 

         Firmamız 2004 yılından itibaren Sultanbeyli/İSTANBUL’daki 450 m² ‘lik kendi imalathanesine geçmiş, 2005 yılından itibaren de bünyesinde yaptığı Cad-Cam ve CNC yatırımları ile bilgi birikimlerinin üzerine hassasiyet, kalite ve hız eklemiştir.

         Standardizasyon ve arşivlemeye verdiğimiz önemle oluşturduğumuz veritabanı ile hızlı, kaliteli ve en uygun üretim çözümlerini sunmaya çalışmaktayız. Firmamızda şu anda 2 adet Mühendis 1 adet Makine Teknikeri, bunlara ek olarak 12 çalışanı ile üretim ve hizmetlere devam etmektedir.